pl

27.06.2022

Legalizacja pracy i pobytu dla cudzoziemców w BJB Services

W ostatnim czasie na polskim rynku można zaobserwować deficyt zawodowych spawaczy i monterów. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorstwa działające w branży przemysłowej czy budowlanej coraz częściej poszukują pracowników z Azji, którzy świadczą usługi spawalnicze i monterskie. Zlecenie określonej pracy firmie zewnętrznej jest doskonałym rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Dzięki temu ma się dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej bez konieczności jej zatrudnienia. Jedną z firm zajmujących się outsourcingiem jest BJB Services.

BJB Services – doświadczeni spawacze i monterzy

BJB Services oferuje usługę outsourcingu spawaczy i monterów. Dzięki rozległej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży specjaliści poradzą sobie z każdym zleceniem. Fachowcy posiadają niezbędne umiejętności i szerokie kwalifikacje zawodowe, które potwierdzają referencje i certyfikaty. Znają również obowiązujące normy bezpieczeństwa i podstawowe procedury spawalnicze, dzięki czemu praca przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Spawacze i monterzy zajmują się realizowaniem następujących zleceń:

Wszystkie wykonywane przez nich spoiny (nawet w najtrudniej dostępnych miejscach) przechodzą pozytywne badania USG, magnetyczne MT oraz prześwietlenia X-Ray. BJB Services zatrudnia spawaczy 135, 136, 138, 141. Specjaliści bardzo dobrze znają język angielski. Komunikują się w nim swobodnie. Ponadto pracują z dokumentacją izometryczną 3D i diagramami.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z BJB Services?

Skorzystanie z usługi outsourcingu ma mnóstwo zalet. Decydując się na wynajęcie pracowników nie trzeba się martwić o żadne formalności, takie jak zakwaterowanie, dojazd na miejsce pracy fachowców czy legalność zatrudnienia. BJB Services zajmuje się procesem legalizacji pracy i pobytu dla cudzoziemców. Zyskuje potrzebne oświadczenia i zezwolenia, wypełnia dokumenty oraz składa je w odpowiednich urzędach. Firma zapewnia również niezbędny strój, narzędzia i akcesoria.

Outsourcing z BJB Services

Outsourcing to także oszczędność czasu i kosztów związanych z samodzielnym poszukiwaniem i zatrudnieniem pracowników. Dzięki BJB Services znalezienie odpowiednich specjalistów jest proste. W zależności od zlecenia, firma zapewnia określoną liczbę spawaczy i monterów. Brygady mogą się składać z kilku lub nawet kilkunastu pracowników.