pl

Zapewniamy outsourcing usług spawalniczych. Specjalizujemy się w spawaniu stali czarnej, nierdzewnej duplex, superduplex, kotłowej i aluminium. Oferujemy pomoc spawaczy 135, 136, 138, 141.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Realizacja dużych kontraktów

  Zajmujemy się realizacją dużych kontraktów. Współpracujemy między innymi z fabrykami chemicznymi, spożywczymi, papierniczymi, z elektrowniami, spalarniami, gorzelniami, browarami, mleczarniami, przetwórniami owocowymi zlokalizowanymi w Szczecinie i okolicach.

  Spawacze z Azji

  Nasze brygady tworzą fachowcy z Indii, Bangladeszu, Wietnamu, Filipin. Sami przeprowadzamy rekrutację ‒ dokonujemy selekcji pracowników, organizujemy treningi doszkalające, pomagamy w dopełnieniu formalności, na przykład związanych z wizą bądź legalizacją zatrudnienia.

  Wsparcie w spawaniu konstrukcji stalowych

  Podstawiamy w dane miejsce zarówno kilku-, jak i kilkunastoosobowe brygady monterów i spawaczy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji. Zapraszamy do współpracy!

  Pytania i odpowiedzi

  Konstrukcje stalowe Szczecin - Spawanie outsourcing BJBServices

  W BJBServices zajmujemy się outsourcingiem spawalniczym, który oferuje wysokiej jakości usługi dla klientów ze Szczecina i okolic. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych, ale oferujemy również szeroki zakres innych usług spawalniczych.

  Nasz zespół doświadczonych profesjonalnych spawaczy jest oddany zapewnieniu jak najlepszej obsługi naszych klientów i zawsze idziemy o krok dalej, aby zapewnić zadowolenie klienta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom spawalniczym i dostarczyć wyniki, które przekraczają oczekiwania.

  Spawanie Szczecin - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Szukasz dobrych spawaczy? BJBServices to jedno z najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy, jeśli chodzi o outsourcing spawaczy. Oferujemy szeroką gamę usług spawalniczych w Szczecinie i okolicach. Oferujemy profesjonalizm, wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny. Nie czekaj dłużej tylko skontaktuj się z nami już dziś, mamy dla Ciebie świetą ofertę.

  Konstrukcje stalowe Szczecin - Na czym polega?

  Usługi podwykonawcze dla konstrukcji stalowych z zakresu spawania obejmują szeroki wachlarz technik i narzędzi. Kompetentny spawacz musi dobrać odpowiednie narzędzie i materiały do połączonego metalu, aby spełniać wymagane normy jakościowe.

  Na etapie przygotowań należy ustalić skomplikowane normy bezpieczeństwa oraz precyzyjnie określić metody i techniki pracy. Podczas procesu powinna być prowadzona odpowiednia dokumentacja techniczna, aby uniknąć groźnych sytuacji na miejscu pracy oraz poprawić jakość połączeń. Technika spawania musi być dostosowana do gabarytów oraz rodzaju stosowanego sprzętu, a także stanu samej konstrukcji stalowej. Dokładne wykonywanie tych czynności jest kluczem do osiągnięcia optymalnych rezultatów. W BJB Services oferujemy wynajem spawaczy do Twoich projektów zlokalizowanych na terenie Szczecina i okolic.

  Konstrukcje stalowe Szczecin - Kompleksowe usługi spawalnicze

  W BJBServices oferujemy usługi spawalnicze jako zaufany i rzetelny dostawca usług wynajmu spawaczy w Szczecinie. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy oraz monterów, którzy poradzą sobie z każdym projektem spawalniczym oraz budowlanym, dużym lub małym.

  Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług spawalniczych, które są nie tylko wysokiej jakości, ale również przystępne cenowo. Dążymy do bycia “go-to” providerem dla usług wynajmu spawaczy w Szczecinie i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym klientom doskonałej obsługi klienta na każdym kroku od A do Z w procesie dostępu do spawaczy.

  Galeria usługi