pl

Spawanie konstrukcji offshore wiąże się zarówno ze szczególnymi umiejętnościami, jak i posiadaniem odpowiedniego sprzętu. Nasi pracownicy wykonują kompleksowe usługi spawalnicze jednostek do pracy na morzu, statków i platform, w oparciu o obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Kilka słów o konstrukcjach offshore

  Wśród konstrukcji offshore wyróżniamy statki i platformy wiertnicze, wiatraki stawiane na morzu oraz wydobywcze, platformy konwencjonalne (stałe), zanurzalne, półzanurzalne, samopodnośne, czy cięgnowe.

  Konstrukcje offshore, to konstrukcje pracujące w środowisku morskim, które są dla nich szczególnie wymagające. Słona woda, ciągła wilgoć, promieniowanie i duże zakresy temperatur na morzu, wymagają od konstrukcji stalowych szczególnej wytrzymałości, a od spawacza – szczególnych umiejętności.

  Wykonujemy spawanie konstrukcji offshore

  Spawanie konstrukcji offshore jest obarczone restrykcyjnymi normami i wymogami, do których nasi spawacze bezwzględnie się stosują, mając na uwadze bezpieczeństwo późniejszych użytkowników konstrukcji.

  Nasza specjalność

  W portfolio naszych usług świadczymy usługi związane z mobilizacją i demobilizacją barek, statków oraz jednostek do prac na morzu (offshore).

   

   

  Skontaktuj się z nami

  Nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę dotyczącą przygotowania, przechowywania, czyszczenia i spawania materiałów przeznaczonych do konstrukcji offshore. Są odpowiednio przeszkoleni, posiadają niezbędne certyfikaty, a prace spawalnicze wykonują w oparciu o najsurowsze normy bezpieczeństwa i odpowiednie instrukcje technologiczne.

  Pytania i odpowiedzi

  Spawanie konstrukcji offshore - Dlaczego warto współpracować z BJBServices?

  Czy potrzebujesz zaufanego partnera do obsługi Twoich potrzeb w zakresie spawania konstrukcji offshore? W BJBServices znajdziesz zaufanego partnera outsourcingu spawaczy! Z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie spawania i bogatą wiedzą, BJBServices jest idealnym wyborem dla tych, których projekty obejmują skomplikowane spawanie offshore.

  W BJBServices rozumiemy, jak ważne jest znalezienie doświadczonego i oddanego zespołu spawaczy i monterów, który nie tylko zna rzemiosło, ale także przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dlatego jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować nasze usługi spawalnicze premium z niezrównaną dbałością o szczegóły i konserwację. Nasi wykwalifikowani spawacze wykorzystują najnowocześniejszą technologię i sprzęt, który może pracować nawet nad najtrudniejszymi projektami, zapewniając klientom spokój ducha po zakończeniu pracy.

  Spawanie konstrukcji offshore - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Nasze przedsiębiorstwo BJB Services to firma spawalnicza, która oferuje wysokiej jakości usługi spawalnicze.

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie spawania i mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie i mamy udokumentowane doświadczenie w świadczeniu wysokiej jakości usług, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych klientów biznesowych.

  Spawanie konstrukcji offshore - Na czym polega?

  Spawanie konstrukcji offshore jest szczególną odmianą spawania, która wykorzystuje szeroki zakres narzędzi i materiałów do łączenia elementów składowych budowli. Wykorzystywane materiały obejmują stal nierdzewną i aluminium. Przed rozpoczęciem spawania ważne jest dobranie odpowiedniego rodzaju i grubości drutu, który powinien być starannie polerowany.

  Koniecznym jest również regularne czyszczenie powierzchni, aby zapobiec zlepianiu się osadu w miejscu spawania oraz staranne ustawienie prądu i napięcia, aby praca zakończyła się sukcesem. W BJB Services specjalizujemy się od wielu lat w spawaniu konstrukcji offshore takich jak: instalacje poszukiwawcze, wydobywcze, przetwórcze czy inwestycje w środowisku morskim.

  Spawanie konstrukcji offshore - Kompleksowe usługi spawalnicze

  W BJB Services świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze, w tym wynajem spawaczy i spawanie konstrukcji offshore. Posiadamy nowoczesny sprzęt i doświadczoną kadrę osób, które zapewnią Twojej firmie szybkie i precyzyjne prace spawalnicze.

  Oferujemy szeroki zakres usług spawalniczych, w tym m.in.: połączenia metalurgiczne, spawanie aluminiowych rur marinowych oraz lutowanie stali nierdzewnych. Nasza firma dysponuje również indywidualnymi rozwiązaniami technologicznymi dostosowanymi do Twoich indywidualnych potrzeb. Przeprowadzamy kompleksowy proces wynajmu spawaczy od A do Z (łącznie z pełną dokumentacją).

  Galeria usługi