pl

O nas

Firmę założyli dwaj wspólnicy z wykształceniem wyższym technicznym i doświadczeniem w sektorze budowania kadłubów statków, systemów rurociągowych oraz offshore. Zdobytą wiedzę i naukę wykorzystujemy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników, dzięki czemu cieszymy się coraz większym uznaniem wśród klientów.

Bartosz Borkowski

Managing Director

Wykształcenie mgr inż. spawalnictwa uzyskał na ZUT w Szczecinie, w zawodzie od 2015 roku. W Polskiej stoczni pracował jako budowniczy realizował projekty budowy łodzi pod klucz, modułów mieszkalnych oraz budowy i mobilizacji barek offshorejak irailingów morskich wież wiatrowych, m.in pod normą PN-EN ISO 3834-2:2007. W 2018 wraz z Waldemarem Piątkowskim założył firmę BJB Services Sp.zo.o.

Ludzie

W BJB Services wyznajemy zasadę, że największą wartością przedsiębiorstwa są ludzie. To właśnie ich wysoka jakość pracy pozwala na realizowanie wymagających projektów, dlatego przykładamy tak dużą wagę do tego, aby w firmie pracowali wyłącznie wysokiej klasy specjaliści, którzy gwarantują jakość na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy ludzi, którzy realizowali już wiele projektów, potrafią radzić sobie z wyzwaniami i posiadają umiejętności udokumentowane certyfikatami oraz referencjami. Ponadto cały czas prowadzimy ciągły proces rekrutacji, podczas którego skupiamy się na wyszukiwaniu odpowiednich pracowników pod potrzeby naszych klientów.

Obecnie nasza kadra liczy ponad 70 pracowników w tym 40 spawaczy i 30 monterów. Nasi pracownicy na co dzień spawają sekcje kadłubów okrętowych i barek oraz montują i spawają systemy rurociągów ciśnieniowych.

Pracownicy BJB Services swobodnie komunikują się w języku angielskim a także pracują z dokumentacją techniczną i izometryczną 3D oraz diagramami. Spoiny wykonane nawet w najtrudniej dostępnych miejscach bez problemu przechodzą pozytywnie badania nieniszczące: prześwietlenia X-Ray, badania UT oraz magnetyczne MT. Pracownicy posiadają certyfikaty różnych towarzystw klasyfikacyjnych w tym:

Nasz zespół

Alina Szpigiel

Główny Specjalista ds. Administracji i Legalizacji

Radosław Janicki

Dyrektor ds. Rekrutacji

Marcin Szymański

Dyrektor Sprzedaży

W toku kilkuletniej rekrutacji prowadzonej na rynkach Azjatyckich nawiązaliśmy bardzo dobrą współpracę z agencjami i agentami działającymi na tamtych rynkach (Bangladesz, Indie, Filipiny i Indonezja). Daje nam to dostęp do większej liczby kandydatów, a dzięki odpowiedniej selekcji pewność, że naszym kontrahentom zaoferujemy tylko fachowców.