pl

Oferujemy outsourcing usług spawalniczych

Nasze brygady to głównie spawacze z Azji – Bangladeszu, Filipin, Indii.
Wszyscy nasi pracownicy przebywają w Polsce legalnie.

Wynajem spawaczy

Nasz zespół tworzą spawacze 135, czyli zajmujący się spawaniem elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych (MAG), spawacze 136, czyli zajmujący się spawaniem łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym,

spawacze 138 specjalizujący się w spawaniu łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym oraz spawacze 141, którzy odpowiedzialni są za spawanie nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych – TIG.

Spawacze Szczecin

Zajmujemy się spawaniem konstrukcji z różnych rodzajów stali oraz z aluminium, a także montażem rurociągów. Pracujemy w elektrowniach, elektrociepłowniach, przepompowniach, stoczniach, spalarniach.

Spawacze zachodniopomorskie

Nasze brygady pracują w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim, a także w innych częściach Polski. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji.

Wynajem brygad monterów

Oferujemy wynajem brygad monterów konstrukcji stalowych i rurociągów. Zespół naszych pracowników zajmuje się prefabrykacją, spawaniem i montowaniem konstrukcji z aluminium, stali czarnej, nierdzewnej, duplex i superduplex.

Na koncie mamy zarówno niewielkie prace spawalnicze, jak i realizację długotrwałych kontraktów, na przykład rozbudowę fabryki polimerów w Policach. Pracujemy dla branży automotive, realizujemy zlecania w papierniach, elektrowniach, elektrociepłowniach, stoczniach i innych obiektach.

Outsourcing pracowniczy

Możliwość wynajmu brygad pracowniczych w trybie “na jutro” na długi okres czasu około 1-2 lata, oraz “na wczoraj” w celu uzupełnienia kadry, od kilku do 15 i więcej pracowników.

Monterzy z Azji

Nasi monterzy i spawacze to przede wszystkim fachowcy z Azji – Bangladeszu, Filipin, Wietnamu i Indii. W zespole znajdują się spawacze 135, spawacze 136, 138, spawacze 141, wykwalifikowani monterzy.

Usługi świadczymy na zasadach outsourcingu spawalniczego. Podstawiamy brygady we wskazane miejsce, dopełniamy wszelkich formalności. Liczbę pracowników dostosowujemy do ilości i specyfiki prac.

Zalety współpracy z BJB

Zapewniamy opiekę socjalna i kadrową nad pracownikami. Obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem administracji. Wspieramy klientów naszym doświadczeniem

Dostęp do wykwalifikowanych pracowników. Znajdujemy najlepszych pracowników dopasowanych umiejętnościami do potrzeb profilu produkcji klienta. Posiadamy ogromna bazę kandydatów, rekrutujemy, sprawdzamy umiejętności i dokonujemy selekcji pracowników. Ze względu na ilość zamówień od klientów prowadzimy ciągły proces rekrutacji.

Wynajem brygad pracowniczych z prowadzącym. Budujemy stabilne zespoły pracowników – dzięki doświadczeniu i znajomości kultury pracowników z Azji.Bezpieczeństwo legalności pobytu i pracy cudzoziemców w PL i EU.

Najlepsza forma współpracy B2B na zasadzie outsourcingu pracowniczego.

Rozliczenie prac raz w miesiącu na podstawie faktury VAT zawierającej sumę
przepracowanych godzin oraz ustalonej stawki jednostkowej.

Elastyczna współpraca dostosowana do bieżących potrzeb produkcji.

Zatrudnienie dopasowane do popytu, czasu i potrzeb klienta.

Wysoka jakość pracy i podniesienie efektywności produkcji.

Efektywność rekrutacji. Oszczędność czasu i pieniędzy podczas procesu w
zatrudnieniu.