pl

Fabryki spożywcze to miejsca, w których każda z prac musi być wykonana z największą starannością i z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Nasza ekipa monterów i spawaczy poradzi sobie z każdym zadaniem. Oferujemy outsourcing prac podwykonawczych w fabrykach spożywczych na terenie całej Polski.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Szeroka oferta spawania

  Zakres naszych usług obejmuje spawanie różnych rodzajów stali, spawamy stal czarną, nierdzewną, duplex, superduplex, kotłową i aluminium. Nasze usługi to także prefabrykacja i montaż konstrukcji oraz rurociągów.

  Brygady monterów i spawaczy z Indii

  Nasze brygady składają się ze specjalistów z Wietnamu, Filipin, Indii, Bangladeszu. Sami prowadzimy proces rekrutacji, sprawdzamy umiejętności pracowników, prowadzimy treningi doszkalające.

  Pomagamy też podczas finalizacji formalności, między innymi takich jak wiza czy legalizacja zatrudnienia.

  Usługi podwykonawcze w fabrykach spożywczych

  Stawiamy na elastyczną współpracę i fachową realizację usług. Podstawiamy brygadę do wskazanej fabryki spożywczej. W zależności od potrzeb i preferencji inwestora zaproponować możemy wsparcie kilku- lub kilkunastoosobowych brygad. Zapraszamy do współpracy!

  Pytania i odpowiedzi

  Usługi podwykonawcze fabryki spożywcze - Spawanie outsourcing BJBServices

  Czy szukasz idealnego rozwiązania, aby produkować wysokiej jakości, opłacalne produkty bez konieczności zarządzania i utrzymywania własnego personelu spawalniczego? BJBServices oferuje usługi podwykonawców z doświadczeniem i wiedzą, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania dotyczące spawania!

  Jesteśmy firmą z doświadczeniem w spawalnictwie od wielu lat. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług spawalniczych dla firm komercyjnych i przemysłowych zlokalizowanych w całej Europie. Nasz zespół doświadczonych inżynierów, certyfikowanych spawaczy, wykwalifikowanych fabrykantów/monterów i specjalistów ds. bezpieczeństwa jest oddany zapewnieniu wysokiej jakości usług dla naszych klientów.

  Usługi podwykonawcze fabryki spożywcze - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  BJB Services to firma zajmująca się podwykonawstwem spawalniczym, która specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług spawalniczych dla fabryk żywności. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i higiena w przemyśle spożywczym, dlatego korzystamy tylko z certyfikowanych spawaczy z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie.

  Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom wysokiej jakości usług spawalniczych, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach podwykonawstwa spawalniczego!

  Usługi podwykonawcze fabryki spożywcze - Na czym polega?

  Usługi podwykonawcze dla fabryk spożywczych z zakresu spawania obejmują szeroki wachlarz prac, od prostych po skomplikowane. Wybór narzędzi i materiałów do spawania musi być dobrany w taki sposób, aby możliwe było spełnienie najwyższych standardów higienicznych.

  Należy również ustalić normy bezpieczeństwa oraz precyzyjnie określić metody i techniki pracy. Dobrze jest prowadzić staranną dokumentację techniczną w celu uniknięcia groźnych sytuacji na miejscu pracy oraz poprawy jakości połączeń. Wybierając narzędzia i materiały, należy upewnić się, że są one odpowiednie dla rodzaju metalu i pasujące do wyznaczonych norm jakości. Poprawna technika spawania powinna uwzględniać gabaryty oraz rodzaj stosowanego sprzętu.

  Usługi podwykonawcze fabryki spożywcze - Kompleksowe usługi spawalnicze

  W BJB Services oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze dla fabryk spożywczych. Mamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych spawaczy, specjalizujących się w technikach MAG, TIG i elektrycznym szlifierstwie.

  Oferujemy elastyczne rozwiązania dostosowane do potrzeb każdego klienta oraz terminy realizacji dopasowane do indywidualnych ustalonych przez nich czasów. Za każdym razem tworzymy staranne wykonanie usług z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi oraz gwarantujemy najwyższą jakość dostarczanych produktów. Zapraszamy do współpracy.

  Galeria usługi