pl

Współpracujemy z elektrowniami z całej Polski. Zapewniamy kompleksową obsługę podwykonawczą z zakresu spawania konstrukcji stalowych oraz montażu rurociągów. Podejmujemy się zarówno mniejszych prac, jak i dużych kontraktów na przebudowy elektrowni oraz elektrociepłowni.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Spawacze i monterzy z Azji

  Zatrudniamy fachowców z różnych stron świata ‒ przede wszystkim z Bangladeszu i Indii. W najbliższym czasie poszerzymy rekrutację o Filipiny i Wietnam.

  Zajmujemy się ścisłą selekcją pracowników, pomagamy w uzyskaniu wizy, a także w dopełnieniu formalności związanych z legalizacją pobytu w Polsce. Dbamy o wszystkie formalności.

  Spawanie konstrukcji ze stali i aluminium

  Oferujemy prefabrykację, montaż, spawanie systemów rurociągów i konstrukcji przemysłowych ze stali czarnej, nierdzewnej, duplex i superduplex oraz z aluminium.

  Współpracowaliśmy już zarówno z niewielkimi, jak i prężnie działającymi elektrowniami, nasze brygady odpowiedzialne były za prace podwykonawcze o różnej specyfice.

  Obsługa spawalnicza elektrowni

  Po ustaleniu warunków współpracy i spisaniu umowy, delegujemy brygady do pracy w elektrowni. Podstawić możemy zarówno kilkunastoosobowe zespoły pracowników, jak i mniejsze. Oferujemy zarówno współpracę krótko- jak i długoterminową.

  Pytania i odpowiedzi

  Usługi podwykonawcze elektrownie - Dlaczego warto współpracować z BJBServices?

  BJB Services to firma spawalnicza specjalizująca się w usługach podwykonawczych dla elektrowni. Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży i dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości wykonania i doskonałej obsługi klienta.

  Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów spawaczy, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy i możemy z dumą powiedzieć, że mamy skuteczną 100% politykę bezpieczeństwa pracy. Rozumiemy, że nasz sukces zależy od zadowolenia naszych klientów, dlatego możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, co możliwe, aby spełnić Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach!

  Usługi podwykonawcze elektrownie - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Usługi BJB. Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy zadbają o Twoje potrzeby i zadbają o to, aby praca została wykonana prawidłowo, na czas i w ramach budżetu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej! Outsourcing spawaczy dla usług podwykonania prac w elektrowniach tylko w BJBServices.

  Usługi podwykonawcze elektrownie- Na czym polega?

  BJB Services to firma świadcząca pełen zakres usług spawalniczych z dużym doświadczeniem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla energetyki.

  Usługi podwykonawcze elektrownie - Kompleksowe usługi spawalnicze

  Usługi podwykonawcze dla elektrowni obejmują szeroki zakres prac, od spawania i remontów po dostawy pracowników. BJB Services jest liderem wśród firm świadczących tego typu usługi. Oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze – od spawania stali kotłowej po konstrukcje stalowe.

  Usługi świadczymy na terenie całej Polski. Za każdym razem gwarantujemy profesjonalizm, dokładność i solidność. Dzięki temu możemy być pewni, że Usługi podwykonawcze elektrownie to nasza specjalność. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Usługi podwykonawcze elektrownie – Kompleksowe usługi spawalnicze – BJB Services to gwarancja najwyższej jakości!

  Galeria usługi