pl

Świadczymy usługi podwykonawcze w stoczniach. Podstawiamy brygady spawaczy 135, 136, 138,14 oraz zespoły monterów rurociągów.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Spawacze i monterzy z Azji

  Nasze brygady to przede wszystkim pracownicy z Azji, głównie z Bangladeszu i Indii. Poszerzamy jednak naszą ofertę i juz niedługo rozpoczniemy rekrutację pracowników z Filipin i Wietnamu.

  Każdej z osób pomagamy w uzyskaniu wizy oraz legalizacji zatrudnienia w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

  Outsourcing usług spawalniczych

  Zakres naszych usług obejmuje budowę kadłubów statków, spawanie stali czarnej, nierdzewnej, duplex, superduplex, kotłowej i aluminium, a także prefabrykację, montaż i spawanie systemów rurociągów przemysłowych (na statkach i w fabrykach przemysłowych).

  Dlaczego warto z nami współpracować?

  Oferujemy współpracę średnio- oraz długoterminową. Podstawiamy brygady kilku- jak i kilkunastoosobowe z prowadzącym, składające się ze specjalistów, których umiejętności są w jak najlepszym stopniu dopasowane do specyfiki danego zlecania. Przy każdym zleceniu koncentrujemy się na tym, by jakość realizacji była jak najwyższa, a prace przebiegały bardzo sprawnie.

  Pytania i odpowiedzi

  Usługi podwykonawcze stocznie - Spawanie outsourcing BJBServices

  Czy szukasz usług podwykonawczych dla stoczni, które mogą pomóc Twojej firmie stać się bardziej opłacalną i wydajną? W BJBServices, jesteśmy ekspertami w outsourcingu spawalniczym, który zapewnia wykonanie wszystkich prac stoczniowych w sposób wydajny i terminowy, bez kompromisu dla jakości.

  Nasz zespół wykwalifikowanych, doświadczonych spawaczy rozumie, jakiego rodzaju usług potrzebują stocznie, aby działać sprawnie i bezpiecznie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy świetną pracę wykonaną z wyjątkową starannością, dzięki czemu Twoje statki będą wyglądały “tip top”, a ważne zadania zostaną wykonane bez zamieszania i opóźnień. Ponadto, zlecając nam usługi spawalnicze w BJBServices, uzyskujesz dostęp do wysoko wykwalifikowanych specjalistów z Indi, Bandladeszu, którzy posiadają doświadczenie i wiedzę niezbędną do wykonania nawet najtrudniejszych zadań.

  Usługi podwykonawcze stocznie - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  BJB Services oferuje usługi podwykonawstwa spawalniczego dla stoczni i portów.

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie spawania i posiadamy zespół ponad 40 wysoko wykwalifikowanych spawaczy. Możemy zapewnić Ci wysokiej jakości usługi spawalnicze, które spełnią Twoje wymagania i terminy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat outsourcingu spawalniczego!

  Usługi podwykonawcze stocznie - Na czym polega?

  Usługi podwykonawcze dla stoczni z zakresu spawania obejmują szeroki zakres prac, od prostych po bardziej zaawansowane projekty. Przygotowanie materiałów i narzędzi do montażu jest ważne dla uzyskania wymaganego efektu.

  Technika spawania musi być właściwie dopasowana do rodzaju metalu, jego gabarytów i określonych norm jakości. Poprawne wykorzystanie narzędzi spawalniczych zgodnie z obowiązującymi procedurami jest konieczne, aby osiągnąć optymalny rezultat. Dokumentacja techniczna również jest istotna dla bezpieczeństwa oraz poprawy jakości połączeń. Wybór odpowiednich metod i precyzyjne używanie narzędzi są niezbędne do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

  Usługi podwykonawcze stocznie - Kompleksowe usługi spawalnicze

  W BJB Services świadczymy kompleksowe usługi spawalnicze dla stoczni i portów, jako profesjonalny podwykonawca. Mamy zespół najlepszych spawaczy, specjalizujących się w technikach MAG, TIG i elektrycznego szlifierstwa pomocnych przy budowie statków.

  Posiadamy również wszelkie potrzebne narzędzia do precyzyjnego wykonywania usług. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i gwarantujemy terminowość oraz bezbłędne wykonanie prac. Jesteśmy jednym z liderów na rynku usług spawalniczych dla stoczni w Polsce.

  Galeria usługi