pl

Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi spawalnicze stali Duplex wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem po to, by sprostać wymaganiom każdego z klientów.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Duplex wymaga specjalistycznych technik spawania

  BJB Services świadczy szeroko zakrojone usługi w zakresie spawania, stali Duplex wykorzystywanej między innymi do produkcji rurociągów, gazociągów oraz wymienników ciepła.

  Nasi pracownicy chętnie podejmą się tego zadania. Dysponują dużym doświadczeniem w łączeniu różnego rodzaju materiałów – poczynając od aluminium, a na stali skończywszy. Działają sprawnie, profesjonalnie i  z pełnym zaangażowaniem.

  Pracownicy do spawania

  Do każdego powierzonego zadania podchodzą indywidualnie. Szukają optymalnych rozwiązań, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Są solidni i terminowi. Posiadają wszystkie kwalifikacje potrzebne do wykonywania zawodu spawacza, a ich umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty.

   

  Skontaktuj się z nami

  Usługi w zakresie wynajmu wykwalifikowanej kadry spawaczy i monterów – dzięki współpracy z BJB Srevices nie muszą się już Państwo niczym martwić ani tracić czasu na szukanie pracowników. Wspomniane rozwiązanie jest niezwykle bezpieczne, a przede wszystkim wygodne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Pytania i odpowiedzi

  Spawanie SUPER DUPLEX - Dlaczego warto współpracować z BJBServices?

  Spawanie SUPER DUPLEX jest jednym z najbardziej skomplikowanych rodzajów spawania. Prawidłowe jego wykonanie wymaga wysokiego poziomu wiedzy i dbałości o szczegóły, co BJBServices traktuje poważnie. Nasz zespół składa się z wysoko wyszkolonych spawaczy, którzy rozumieją złożoność spawania SUPER DUPLEX i mogą zagwarantować, że każdy projekt, nad którym pracują, zostanie wykonany prawidłowo i bezpiecznie.

  Niezależnie od tego, czy budujesz zakład przemysłowy, czy dokonujesz krytycznej naprawy, decydując się na współpracę z BJBServices możesz być spokojny, wiedząc, że Twój projekt zostanie zrealizowany na czas, w ramach budżetu i zgodnie z przepisami. Używamy tylko sprzętu z najwyższej półki wraz z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji udanych projektów, aby za każdym razem dostarczać wysokiej jakości rezultaty.

  Spawanie SUPER DUPLEX - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Jesteśmy firmą outsourcingu spawalniczego (wynajmujemy kadry), która specjalizuje się w spawaniu metodą SUPER DUPLEX. Świadczymy wysokiej jakości usługi spawalnicze dla firm i osób prywatnych w Polsce.

  Naszą unikalną propozycją wartości jest to, że oferujemy wysokiej jakości usługi spawalnicze za ułamek kosztów naszych konkurentów. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług spawalniczych dla firm i osób prywatnych na całym świecie. Naszą wizją jest bycie najlepszym źródłem wysokiej jakości usług spawalniczych na całym świecie.

  Spawanie DUPLEX - Na czym polega?

  Spawanie duplex jest techniką spawania dwóch materiałów razem. Polega ona na wytwarzaniu wielu warstw z dwóch różnych metali, które są połączone za pomocą gorącego łuku elektrycznego. Spawanie duplex ma na celu uzyskanie mocniejszego i bardziej trwałego połączenia niż jeden samodzielny materiał, jednakże trwa dłużej niż typowe spawanie.

  Zaletą tej metody spawania jest wszechstronność – może być stosowana do tworzywa sztucznego, duraluminium i stali nierdzewnej. Przed rozpoczęciem procesu trzeba upewnić się, że obydwa materiały mają odpowiednie wymiary i grubości oraz że powierzchnie są czyste i odtłuszczone. W BJB Services oferujemy najlepszych spawaczy metodami 135, 136, 138, 141 dostępnych do wynajęcia w Polsce.

  Spawanie DUPLEX - Kompleksowe usługi spawalnicze

  BJB Services oferuje kompleksowe usługi spawalnicze, w tym wynajem spawaczy oraz spawanie duplex. Ponadto możemy także zaspokoić potrzeby naszych klientów i dostarczać im idealne rozwiązania.

  Oferujemy szeroki zakres usług spawalniczych, w tym m.in.: cięcie laserowe, elektroerozyjne, spawanie rur TIG/MIG/MAG oraz plazmowe i akumulatorowe. Dodatkowo, nasz doświadczony personel jest także gotowy do wykonania prac łączonych lub innych usług technologicznych spełniających specjalne wymagania Klienta.

  Galeria usługi