pl

Oferujemy outsourcing usług spawalniczych na terenie Koszalina i okolic. Na koncie mamy kontrakty dotyczące realizacji konstrukcji stalowych w fabrykach chemicznych, spożywczych, papierniczych, elektrowniach, spalarniach, gorzelniach, browarach, mleczarniach, przetwórniach owocowych i w innych firmach.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Spawanie konstrukcji stalowych

  Zakres naszych usług obejmuje spawanie konstrukcji stalowych różnymi metodami.

  Zapewniamy outsourcing spawaczy 135, czyli zajmujących się spawaniem elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych (MAG) oraz spawaczy 136, czyli specjalizujących się w spawaniu łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym.

  Duży wybór doświadczonych spawaczy

  Nasze brygady tworzą także spawacze 138, zajmujący się spawaniem łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym oraz spawacze 141, którzy specjalizują się w spawaniu nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych – TIG.

  Spawanie stali czarnej, nierdzewnej, duplex, superduplex i nie tylko

  Zajmujemy się spawaniem konstrukcji stalowych wykonanych ze stali czarnej, nierdzewnej, duplex, superduplex, kotłowej i aluminium. Każdy z naszych fachowców został odpowiednio przeszkolony.

  Pytania i odpowiedzi

  Konstrukcje stalowe Koszalin - Spawanie outsourcing BJBServices

  Konstrukcje stalowe Koszalin – outsourcing spawalniczy. W BJBServices świadczymy usługi spawalnicze na terenie Koszalina i okolic. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, ale swoje usługi oferujemy firmom w całej Polsce.

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i korzystamy wyłącznie z najnowszych technologii i urządzeń spawalniczych. Naszym głównym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług spawalniczych, które spełniają lub nawet przekraczają oczekiwania naszych klientów.

  Spawanie Koszalin - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Chcesz znaleźć dobrych spawaczy? W BJBServices możemy Ci pomóc! Oferujemy profesjonalne usługi spawalnicze w Koszalinie. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów z zakresu spawania, oferując najwyższej jakości usługi i konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej!

  Spawanie aluminium Koszalin - Na czym polega?

  Spawanie aluminium jest wymagającym procesem, w którym dwie części są połączone za pomocą intensywnego ciepła. Materiały do spawania aluminium muszą być ściśle dostosowane do rodzaju metalu oraz właściwości fizycznych i chemicznych.

  Większość procesów spawania aluminium polega na przygotowaniu elementów, wykonaniu połączenia i utwardzeniu spoiny. Odpowiednie narzędzia i materiały muszą zostać dobrze dobrane, aby zapobiec rdzewieniu, a także dla uzyskania optymalnego wyglądu końcowego produktu. Ważne jest również, aby przeprowadzić regularną kontrolę drobiazgowo opracowanych procedur spawania w celu uniknięcia potencjalnych problemów technicznych. W BJB Services oferujemy wysokiej jakości specjalistów spawaczy z zakresu spawania aluminum i innych rodzajów stali.

  Konstrukcje stalowe Koszalin - Kompleksowe usługi spawalnicze

  Konstrukcje stalowe obejmują od prostych, jednokrotnych konstrukcji do skomplikowanych wielopiętrowych złożeń. W zależności od celu, można je ponadto podzielić na czterospadowe, nośne i dekoracyjne.

  W BJB Services oferujemy wynajem doświadczonych spawaczy na terenie Koszalina i okolic, posiadających kwalifikacje pozwalające na stworzenie skutecznych i trwałych konstrukcji stalowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Galeria usługi