pl

Zapewniamy outsourcing usług spawalniczych na terenie Gdańska i okolic. Nasi fachowcy zajmują się spawaniem stali czarnej, nierdzewnej duplex, superduplex, kotłowej oraz aluminium, a także montażem rurociągów przemysłowych. Zapewniamy pomoc spawaczy 135, 136, 138, 131.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Spawanie konstrukcji stalowych

  Na koncie mamy realizację wielu kontraktów. Zespół naszych spawaczy i monterów pracował między innymi w spalarniach, fabrykach, stoczniach, elektrowniach, elektrociepłowniach, gazowniach.

  Brygady doświadczonych spawaczy

  Nasze brygady tworzą spawacze z Bangladeszu, Indii, Filipin i Wietnamu. Sami zajmujemy się procesem rekrutacji. Dokładnie weryfikujemy umiejętności spawaczy, w razie potrzeby organizujemy treningi doszkalające.

  Pomagamy też z finalizacji formalności, na przykład takich, jak legalizacja pracy czy uzyskanie wizy.

  Spawanie stali czarnej, nierdzewnej, duplex, superduplex i nie tylko

  Wielkość brygad dostosowujemy do wielkości i specyfiki zlecenia. Dobieramy fachowców, których umiejętności doskonale sprawdzą się w danej pracy. Brygadę, w ustalonym terminie, podstawiamy na miejsce. Rozliczamy się raz w miesiącu na podstawie faktury. Zapraszamy do współpracy!

  Pytania i odpowiedzi

  Konstrukcje stalowe Gdańsk - Spawanie outsourcing BJBServices

  W BJBServices specjalizujemy się outsourcingiem spawalniczym, która świadczy wysokiej jakości usługi spawalnicze dla firm i osób prywatnych w Gdańsku. Nasz zespół doświadczonych spawaczy poradzi sobie z każdym projektem spawalniczym, dużym lub małym, a my zawsze staramy się dostarczać najwyższej jakości rezultaty, które spełniają specyficzne potrzeby i wymagania naszych klientów.

  Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, ale chętnie współpracujemy z klientami z całej Polski w tym z Gdańska, gdzie realizujemy wiele ciekawych projektów. Więc, jeśli więc szukasz niezawodnych, niedrogich usług spawalniczych, skontaktuj się z nami już dziś w celu wynajmu spawaczy dla Twojej firmy!

  Usługi spawalnicze Gdańsk - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Jeśli szukasz dobrego spawacza w Gdańsku, to BJBServices jest idealnym wyborem. Oferujemy profesjonalne usługi spawalnicze na najwyższym poziomie. Zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów oraz stosujemy konkurencyjne ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, czemu powinieneś skorzystać z naszych usług!

  Spawanie aluminium Gdańsk - Na czym polega?

  Spawanie aluminium wymaga precyzyjnie dobranych narzędzi i materiałów. Przed przystąpieniem do procesu należy starannie przygotować powierzchnię elementów, aby ułatwić połączenie. Po wykonaniu połączenia, spoina musi być utwardzona poprzez odpowiednie ogrzanie metalu.

  Przy spawaniu aluminium ważne jest również stosowanie środków zabezpieczających, które mają zapobiegać rdzewieniu i innym uszkodzeniom. Wszelkie te procesy muszą być powtarzane w odpowiedni sposób, aby zapewnić wysokiej jakości efekty końcowe. W BJB Services pomagamy w zakresie spawania aluminium na terenie Gdańska i okolic.

  Konstrukcje stalowe Pomorskie - Kompleksowe usługi spawalnicze

  Rodzaje konstrukcji stalowych obejmują przede wszystkim szkielety, wiadukty, mosty, pomosty oraz hale. Są one budowane za pomocą różnych technik spawalniczych, aby zapewnić trwałość i odporność na uszkodzenia.

  W BJB Services oferujemy wynajem doświadczonych spawaczy specjalizujących się w tworzeniu konstrukcji stalowych ze stali ocynkowanej lub nierdzewnej. Działamy na terenie całej Polski, również na terenie wojewodztwa pomorskiego.

  Galeria usługi