pl

Oferujemy usługę spawania aluminium za pomocą metody MIG lub TIG. Nasi pracownicy nie tylko przygotują materiał do dalszych prac spawalniczych, lecz także dobiorą narzędzia o odpowiednich parametrach technicznych. Dzięki temu spawanie aluminium przebiegnie szybko i profesjonalnie.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Wykonujemy spawanie TIG

  Aluminium jest stosunkowo lekkie i odporne na korozję, zatem jest szeroko stosowanym materiałem w wielu gałęziach przemysłu. Do dwóch najczęściej stosowanych metod w spawalnictwie aluminium należy spawanie za pomocą migomatu lub spawanie TIG. W obu przypadkach spawania stosuje się osłonę za pomocą obojętnego gazu – najczęściej argonu lub argonu z dodatkami.

  Wykonujemy spawanie MIG

  Żeby skutecznie spawać aluminium należy zwracać uwagę na kilka podstawowych rzeczy takich jak odpowiednie przygotowanie i oczyszczenie materiału do spawania, dostosowanie parametrów narzędzi i odpowiednie dobranie ich, dostosowanie przepływalności gazu, czy czasami, kiedy jest to konieczne, wstępne podgrzanie materiału.

   

  Skontaktuj się z nami

  Jeśli chcesz mieć pewność uzyskania najwyższej jakości spoin, zachęcamy do skorzystania z usług naszych wykwalifikowanych, certyfikowanych spawaczy, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do spawania każdego rodzaju stopu aluminium.

  Pytania i odpowiedzi

  Spawanie mig aluminium - Dlaczego warto współpracować z BJBServices?

  Czy szukasz idealnych usług spawalniczych dla swoich potrzeb w zakresie konstrukcji aluminiowych? Zapraszamy do BJBServices jesteśmy głównym dostawcą niezawodnych, wydajnych usług spawania aluminium Mig. Nasz zespół ekspertów spawania jest dumny ze swojego rzemiosła, zapewniając klientom doskonale spawane, lekkie, ale mocne i trwałe kawałki aluminium za każdym razem.

  Nasi doświadczeni technicy spawalnicy rozumieją, że nasi klienci potrzebują pracy takiej, że każdy spaw jest wykonywany zgodnie z dokładnymi międzynarodowymi standardami i przepisami. Wybierając BJBServices do swojego projektu, wiesz, że otrzymasz wysokiej jakości wyniki i dobrze wykonaną pracę. Współpraca z nami daje poczucie bezpieczeństwa w każdym projekcie inżynierskim lub spawalniczym.

  Spawanie tig aluminium - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  BJB Services to firma spawalnicza, która oferuje outsourcing usług spawalniczych, spawanie aluminium tig i więcej. Mamy najlepszych spawaczy w branży i możemy zapewnić Ci wysokiej jakości spoiny dla Twojego projektu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach!

  Parametry spawania aluminium mig - Na czym polega?

  Spawanie aluminium MIG wymaga dobrania odpowiednich parametrów. Przede wszystkim należy wybrać prawidłowy rodzaj i grubość drutu, który powinien być wypolerowany. Ważna jest również dostateczna ilość gazu chłodzącego oraz prędkość jego przepływu, aby uzyskać odpowiedni rozkład ciepła.

  Gdy zbliża się łuk elektryczny, temperatura szybko rośnie i czas spawania może zostać ograniczony. Należy również upewnić się, że prąd jest regulowany na tyle starannie, by operacje mogły zakończyć się sukcesem. W BJB Services proponujemy wynajem spawaczy ekspertów w spawaniu aluminium metodą TIG, serdecznie zapraszamy.

  Spawanie aluminium - Kompleksowe usługi spawalnicze

  BJB Services świadczy kompleksowe usługi spawalnicze, w tym wynajem spawaczy i spawanie stali aluminium. Posiadamy profesjonalny sprzęt do prac spawalniczych oraz ludzi, którzy zapewnią Ci bezpieczne i precyzyjne prace.

  Oferujemy szeroki zakres usług spawalniczych, w tym m.in.: procesy łączenia aluminium i stopu metali nieżelaznych, oraz naprawy śruby gwintowanej, nitowania i prostowania elementów metalowych. Ponadto nasza firma może również dostarczać indywidualne rozwiązania technologiczne dopasowane do Twoich potrzeb.

  Galeria usługi