pl

Oferujemy kompleksowe czynności spawalnicze zbiorników stalowych, ciśnieniowych i paliwa. Nasi spawacze posiadają niezbędne kwalifikacje i wiedzę, dzięki czemu świadczone przez naszą firmę usługi są profesjonalne i wysokiej jakości.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Czynności spawalnicze od BJB Services

  BJB wykonuje spawanie zbiorników ciśnieniowych.  To skomplikowany proces, który wymaga dużej wiedzy i doświadczenia.

  Ważne jest, by czynności spawalnicze realizowały osoby dysponujące odpowiednimi kwalifikacjami i znające wszystkie niezbędne procedury. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu fachowych spawaczy, którzy podejmą się tego niełatwego zadania.

  Nasi spawacze = wysoka jakość

  Nasi spawacze pracują z najwyższą precyzją i starannością przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich obowiązujących norm w zakresie bezpieczeństwa.

  Działają szybko, sprawnie i profesjonalnie, przestrzegając ustalonych wcześniej terminów.  Używają nowoczesnych, zaawansowanych sprzętów najwyższej jakości. Nie muszą się więc Państwo o nic więcej martwić.

   

  Skontaktuj się z nami

  Wynajem spawaczy z Azji

  Usługi w zakresie rekrutacji pracowników — BJB Services to dysponuje dużym doświadczeniem w pozyskiwaniu pracowników z obszaru Azji. Wszyscy nasi spawacze posiadają stosowne umiejętności potwierdzone certyfikatami.

  Pytania i odpowiedzi

  Spawanie zbiorników paliwa - Dlaczego warto współpracować z BJBServices?

  Czy powinieneś współpracować z naszą firmą BJBServices w zakresie spawania zbiorników paliwa? Zdecydowanie myślimy, że TAK. Dzięki szerokiej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami z zakresu spawania zbiorników paliwa, dzięki którym proces produkcyjny przebiega sprawnie.

  Opłacalność i jakość naszych usług spawania zbiorników paliwowych jest bezkonkurencyjna. Nasz zespół składa się ze 40 wykwalifikowanych spawaczy oraz 30 monterów posiadających certyfikaty edukacyjne i szkoleniowe, w tym 20 spawaczy specjalizujących się w usługach spawania zbiorników paliwowych. Z tak dużym zapleczem możesz mieć pewność, że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane na czas i w atrakcyjnej cenie.

  Spawanie zbiornika paliwa - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Nasza firma BJBServices świadczy profesjonalne usługi spawalnicze. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie spawania i oferujemy wysokiej jakości usługi dla naszych klientów. Nasi spawacze są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni i mogą z łatwością poradzić sobie z każdym projektem wymagającym spawania.

  Zapewniamy szeroki zakres usług spawalniczych, w tym spawanie MIG, spawanie TIG i więcej. Oferujemy również usługi outsourcingowe dla firm, które potrzebują pomocy przy swoich projektach spawalniczych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach lub zatrudnić spawacza lub nawet całego zespołu spawaczy i monterów.

  Spawanie zbiorników - Na czym polega?

  Spawanie zbiorników polega na tworzeniu trwałych spoin pomiędzy elementami zbiornika w celu jego stabilnego połączenia.

  Podczas spawania, temperatura jest regulowana aby osiągnąć odpowiedni stopień fuzji materiału. Różne techniki spawania mogą być stosowane w zależności od grubości i skomplikowania metalu, lokalizacji, przy użyciu maszyn i narzędzi spawalniczych. w BJBServices zajmujemy się outsourcingiem w zakresie spawania zbiorników.

  Spawanie zbiorników - Kompleksowe usługi spawalnicze

  BJB Services to firma spawalnicza, która oferuje kompleksowe usługi i rozwiązania spawalnicze dla firm i przedsiębiorców (małych, średnich i dużych).

  Zapewniamy outsourcing usług spawalniczych, wynajem spawaczy i wiele innych rozwiązań spawalniczych, które ułatwiają właścicielom firm uzyskanie usług spawalniczych, których potrzebują. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości spawaczy i usługi, w przyzwoitej cenie.

  Galeria usługi