pl

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu i spawania konstrukcji offshore. Nasi pracownicy działają szybko, skutecznie i z dbałością o najmniejsze szczegóły, bezwzględnie przestrzegając wszystkich zaleceń bezpieczeństwa. Zachęcamy do kontaktu.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Montaż i spawanie konstrukcji na wysokim poziomie

  Świadczymy profesjonalne usługi związane z montażem i spawaniem konstrukcji offshore. Przygotowujemy prefabrykaty, dbamy o montaż i instalację, by na koniec przeprowadzić test funkcjonalności zamontowanej przez nas konstrukcji. Nasi pracownicy, monterzy i spawacze są wysoko wykwalifikowani i zdążyli zebrać ogrom doświadczenia w zakresie konstrukcji offshore.

  • Przeprowadzamy usługi w sposób kompleksowy na podstawie dokumentacji, umów i ustaleń z naszymi klientami.
  • Realizujemy zadania na zasadzie delegacji pracowników do konkretnych roli na platformach. Dostarczamy osoby o najbardziej odpowiadającym profilu kwalifikacji do potrzeb klienta.

  Zapoznaj się z naszymi pozostałymi usługami

  Oprócz pracy z konstrukcjami offshore zajmujemy się również innymi konstrukcjami stalowymi, spawaniem kadłubów statków, czy tworzeniem rurociągów ciśnieniowych.

  Skontaktuj się z nami

  Nieustannie prowadzimy rekrutacje doświadczonych monterów i spawaczy zarówno w kraju, jak i za granicą, którzy odpowiadają poszukiwanemu przez nas profilowi umiejętności. Pomagamy również w kwestiach związanych z legalizacją pobytu i pracy.

  Pytania i odpowiedzi

  Montaż konstrukcje offshore - Dlaczego warto współpracować z BJBServices?

  Czy szukasz wiarygodnego i doświadczonego partnera, który zajmie się montażem Twoich konstrukcji offshore? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to BJBServices jest wyborem dla Ciebie! Nasz zespół ekspertów z zakresu spawania i montażu oferuje naszym klientom najwyższej klasy usługi spawalnicze i szeroki zakres outsourcingu dla struktur offshore.

  W BJBServices, jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości usług spawalniczych od początku do końca. Rozumiemy, że montaż konstrukcji offshore może być skomplikowanym procesem i ma swój własny zestaw wyzwań, dlatego każde powierzone nam zadanie jest dokładnie rozważone, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i precyzję. Wszyscy nasi spawacze są certyfikowanymi profesjonalistami (certyfikacja EN ISO 9606-1, EN ISO 9606-2), którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, co gwarantuje ukończenie prac w przewidzianym terminie bez kompromisu dla jakości.

  Montaż konstrukcje offshore - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  W BJB Services oferujemy naszym klientom montaż konstrukcji offshore (instalacje wydobywcze, przetwórcze czy platformy wiertnicze). Nasza Firma działa w branży od ponad 10 lat i posiada zespół doświadczonych spawaczy, którzy poradzą sobie z każdym projektem. BJB Services oferuje również outsourcing usług spawalniczych dla firm, które potrzebują pomocy przy realizacji własnych projektów.

  Montaż konstrukcje offshore - Na czym polega?

  Pomoc w spawaniu podczas montażu konstrukcji offshore jest procesem technicznym obejmującym łączenie metalowych elementów na morzu. Przed rozpoczęciem prac należy dokładnie ocenić materiały, narzędzia i techniki, aby zapewnić trwałe i bezpieczne połączenie strukturalne.

  Wszystkie rury lub blachy muszą być odpowiednio przygotowane i starannie mocowane. Dokumentacja techniczna również odgrywa istotną rolę w celu poprawy jakości połączeń i zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Wybór odpowiednich metod oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi spawalniczych może pomóc w uzyskaniu najlepszych efektów. W BJB Services oferujemy opcję wynajmu profesjonalnych monterów i spawaczy konstrukcji offshore w przystępnej cenie.

  Montaż konstrukcje offshore - Kompleksowe usługi spawalnicze

  W BJB Services zapewniamy kompleksowe usługi spawalnicze, w tym pomoc przy spawaniu i montażu konstrukcji offshore. Dysponujemy doświadczoną kadrą oraz wysokiej jakości sprzętem, co gwarantuje doskonałe rezultaty.

  Nasza firma oferuje szeroki zakres usług spawalniczych – m.in.: połączenia metalurgiczne; magazynowanie i transport metali; lutowanie elementów metalowych i łączników magnetycznych; spawanie toreb ochronnych dla kabli elektrycznych. Zawsze staramy się dostosować nasze rozwiązania technologiczne do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Galeria usługi