pl

Realizujemy zlecenia z zakresu spawania stali nierdzewnej. Zapewniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy z zaangażowaniem i profesjonalizmem podejmą się wykonania kompleksowych usług spawalniczych. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

  Oferta

  Usługa spawania stali nierdzewnej

  BJB Service wykonuje specjalistyczne usługi w zakresie spawania stali nierdzewnej przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi.

  Dlaczego to właśnie nam warto zaufać? Powodów nie brakuje. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych spawaczy, którzy dysponują sporym doświadczeniem w realizacji usług dla różnych gałęzi współczesnego przemysłu.

  Doświadczeni spawacze

  Nasi pracownicy działają szybko, sprawnie i kompleksowo. Mogą zająć się realizacją zlecenia od początku do końca w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz ustalone wcześniej warunki umowy. To profesjonaliści w każdym calu.

   

  Skontaktuj się z nami

  Wynajem pracowników

  Usługi w zakresie obsługi spraw pracowniczych – zajmujemy się załatwianiem wszystkich niezbędnych formalności związanych na przykład z zakwaterowaniem kadry czy legalizacją pobytu.

  Pytania i odpowiedzi

  Spawanie stali nierdzewnej - Dlaczego warto współpracować z BJBServices?

  Nasz zespół profesjonalnych spawaczy ma bogate doświadczenie i wiedzę we wszystkich aspektach spawania (między innymi stale nierdzewne i inne stale wysokostopowe) oraz konstrukcji metalowych. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować światowej klasy usługi w konkurencyjnych cenach. W przeciwieństwie do niezarejestrowanych firm lub majsterkowiczów, działamy z pełną certyfikacją, co zapewnia najwyższą jakość procesu i wyników. Nasi spawacze mają liczne certyfikaty norm takich jak: EN ISO 9606-1, EN ISO 9606-2, EN ISO 9606-3, EN ISO 9606-4.

  Utalentowani eksperci w BJBServices specjalizują się w outsourcingu spawów przemysłowych od początku do końca, w tym cięcia, spawania, montażu i testowania. Nasz precyzyjny sprzęt pozwala nam spawać Twoje produkty z wyjątkową dokładnością. Ponadto, nasza załoga jest zaangażowana w zapewnienie satysfakcji klienta na każdym kroku, dzięki czemu możesz znaleźć spokój po ukończeniu projektu.

  Spawanie rur nierdzewnych - Gdzie szukać dobrych spawaczy?

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi spawalnicze (wynajem profesjonalnych kadr spawaczy), która specjalizuje się w spawaniu rur ze stali nierdzewnej. Oferujemy nasze usługi firmom na całym świecie i jesteśmy znani z wysokiej jakości spoin i szybkich czasów realizacji. Mamy zespół doświadczonych ponad 40 spawaczy, którzy są oddani zapewnieniu jak najlepszych usług dla naszych klientów.

  Spawanie stali nierdzewnej - Na czym polega?

  Spawanie stali nierdzewnej jest techniką łączenia dwóch lub więcej części, która wykorzystuje gorący łuk elektryczny do połączenia metalu. Podczas procesu używa się specjalnego rodzaju drutu i gazu chłodzącego, aby połączyć elementy. Do spawania stali nierdzewnej stosowany jest zwykle metoda TIG (Tungsten Inert Gas), ale można też skorzystać z innych metod, takich jak MAG lub MIG.

  Spawanie stali nierdzewnej wymaga odpowiedniego przygotowania i precyzyjnych umiejętności operatorem, ponieważ ważna jest sama struktura materiału i wymiary. W BJB Services znajdziesz doświadczonych spawaczy, dla których spawanie stali nierdzewnej to chleb powszedni.

  Spawanie stali nierdzewnej - Kompleksowe usługi spawalnicze

  BJB Services świadczy kompleksowe usługi spawalnicze, w tym wynajem spawaczy i spawanie stali nierdzewnych. Posiadamy profesjonalny sprzęt do prac spawalniczych oraz ludzi, którzy zapewnią Ci bezpieczne i precyzyjne prace.

  Oferujemy szeroki zakres usług spawalniczych, w tym m.in.: procesy tworzenia spoin, przyspawania elementów metalowych i napraw spawalniczych. Ponadto nasza firma może dostarczać również indywidualne rozwiązania technologiczne, takie jak drutowe lub bezdrutowe połaczenia punktowe i giętkie oraz obróbkę mechaniczną. Najlepsi spawacze w Polsce tylko w BJB Services.

  Galeria usługi