pl

05.05.2022

Podwykonawca dla elektrowni – gdzie szukać?

Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na zlecenie pracy firmom zewnętrznym, które zatrudniają wykwalifikowanych fachowców. Poszukiwani są nie tylko specjaliści działający w branży budowlanej, lecz także elektronicznej. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się spawacze i monterzy, którzy posiadają niezbędne umiejętności, doświadczenie, a także znają dobrze podstawowe procedury spawalnicze i normy bezpieczeństwa. Gdzie szukać podwykonawcy dla elektrowni?

Podwykonawca dla elektrowni – BJB Services

BJB Services to firma oferująca usługę outsourcingu spawaczy i monterów, którzy podejmują się wykonania najbardziej wymagających zleceń na jak najwyższym poziomie. Specjaliści posiadają niezbędne doświadczenie i szerokie kwalifikacje zawodowe, które potwierdzają liczne referencje i certyfikaty, dlatego doskonale radzą sobie z wszelkimi wyzwaniami napotykanymi w trakcie pracy. Ich wiedza i umiejętności zapewniają wysoką jakość realizowanych zleceń, takich jak spawanie stali nierdzewnej, duplex, super duplex, kotłowej, konstrukcji stalowych, rur czy elementów aluminiowych. Wszystkie wykonane przez spawaczy spoiny pozytywnie przechodzą następujące badania: magnetyczne MT, USG czy prześwietlenia X-Ray.

BJB Services zatrudnia spawaczy:

  • 135, którzy zajmują się spawaniem elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych,
  • 136 – specjalizujących się w spawaniu łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym,
  • 138 – trudnią się spawaniem łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym,
  • 141 – do ich obowiązków należy spawanie nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych.

Wykwalifikowana ekipa pracownicza zajmuje się również profesjonalnym montażem systemów rurociągowych. Specjaliści obrabiają rury, wykonują prefabrykaty, montują rurociągi oraz przeprowadzają próby ciśnieniowe.

Co jeszcze wyróżnia fachowców BJB Services? W swobodny sposób porozumiewają się w języku angielskim, pracują z dokumentacją techniczną, izometryczną 3D i diagramami. Ponadto są solidni i skuteczni, dzięki czemu każde zlecenie wykonywane jest na czas.

Podwykonawca dla elektrowni – dlaczego warto się zdecydować?

BJB Services współpracuje z elektrowniami zlokalizowanymi na terenie całej Polski. Firma oferuje kompleksową obsługę podwykonawczą obejmującą zarówno spawanie konstrukcji wykonanych ze stali, jak i montaż systemów rurociągowych. Wykwalifikowani spawacze i monterzy mogą podjąć się mniejszych bądź większych zleceń. W zależności od ilości pracy w danej elektrowni, BJB Services zapewnia określoną liczbę fachowców. Brygady mogą być złożone z kilku lub nawet kilkunastu pracowników. 

Skorzystanie z usługi podwykonawcy ma wiele zalet. Jest to przede wszystkim oszczędność czasu i kosztów związanych z samodzielnymi poszukiwaniami i zatrudnieniem odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. Za sprawą BJB Services proces znalezienia fachowców zostanie skrócony do minimum, dzięki czemu szybciej będzie można podjąć się realizacji konkretnego zlecenia.

Dodatkowo decydując się na wynajęcie ekipy pracowniczej od firmy zewnętrznej, nie trzeba się martwić o żadne formalności, takie jak legalizacja zatrudnienia czy wiza, zakwaterowanie oraz dojazd na miejsce pracy. Podwykonawca zapewnia również spawaczom i monterom specjalne uniformy, narzędzia i inne potrzebne akcesoria.