pl

28.09.2022

Realizacja projektów spawalniczych

Nieustanny rozwój gospodarki sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców z różnych sektorów przemysłu poszukuje wykwalifikowanych spawaczy.

Samodzielne znalezienie doświadczonych specjalistów z wykształceniem technicznym zajmuje mnóstwo czasu oraz wymaga utworzenia nowych miejsc pracy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na skorzystanie z outsourcingu spawaczy. Fachowcy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie realizacji projektów spawalniczych.

BJB Services – outsourcing spawaczy

BJB Services to jedna z czołowych firm w Polsce, specjalizująca się w wynajmowaniu doświadczonych i wykwalifikowanych spawaczy z Azji. Fachowcy realizują projekty spawalnicze dla różnych gałęzi przemysłu, w tym dla stoczni, elektrowni, elektrociepłowni, spalarni, gazowni, przepompowni i różnego rodzaju fabryk.

Specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które potwierdzają referencje i certyfikaty. Dzięki zdobytej na przestrzeni lat wiedzy i umiejętnościom są w stanie zrealizować najbardziej złożone projekty. Świetnie radzą sobie z wszelkimi wyzwaniami i trudnościami, które mogą napotkać w trakcie wykonywania usług spawalniczych. Do tego są terminowi, dokładni i solidni. Do każdego zadania podchodzą z zaangażowaniem i profesjonalizmem, realizując zlecenia na jak najwyższym poziomie.

BJB Services – realizacja projektów spawalniczych

Spawacze zatrudnieni w firmie BJB Services zajmują się realizacją różnych projektów spawalniczych, m.in. obróbką i cięciem następujących materiałów:

 • stal kotłowa,
 • stal nierdzewna,
 • stal duplex,
 • stal superduplex,
 • aluminium.

Fachowcy z Azji spawają również zbiorniki, rury, kadłuby statków, konstrukcje stalowe i offshore. W zależności od projektu, w trakcie pracy wykorzystują metodę:

 • TIG – to technika wymagająca zastosowania nietopliwej elektrody wolframowej oraz gazu osłonowego o obojętnej formie. Główne zalety metody TIG to brak rozprysków spawalniczych, wysokiej jakości spoiny oraz możliwość spawania różnych materiałów.
 • MIG – polega na spawaniu łukowym elektrodą topliwą w osłonie gazów obojętnych. Dzięki metodzie MIG można uzyskać mocne spoiny oraz łączyć ze sobą różne metale. Technika umożliwia również spawanie w dowolnej pozycji – pionowej, poziomej, płaskiej.

Spawacze z Azji – BJB Services

Przedsiębiorcy potrzebujący fachowców do realizacji projektów spawalniczych, mogą skorzystać z usług BJB Services. Firma zapewnia następujących spawaczy:

 • 135 – spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych,
 • 136 – spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym,
 • 138 – spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym,
 • 141 – spawanie nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych.

Realizacja projektów spawalniczych przez specjalistów BJB Services

Zlecenie usług spawalniczych doświadczonym fachowcom z BJB Services to oszczędność czasu i kosztów związanych z samodzielnym poszukiwaniem specjalistów oraz ich zatrudnieniem.

Decydując się na skorzystanie z outsourcingu, nie trzeba się martwić o zakwaterowanie pracowników, ich dojazdy na miejsce realizacji zlecenia, formalności (legalizacja zatrudnienia, wiza) oraz uniformy i akcesoria konieczne do pracy. Liczbę pracowników można dostosować do zakresu prac i wielkości projektu.