pl

16.05.2022

Realizacja projektów spawalniczych

Mimo że w ostatnich latach wzrosło zapotrzebowanie na specjalistów z wykształceniem technicznym, obecnie spawacz jest zawodem deficytowym na krajowym rynku. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na zlecenie usług spawalniczych firmom zewnętrznym, które zatrudniają wykwalifikowanych pracowników. Fachowcy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie i umiejętności, dzięki czemu są w stanie zrealizować najtrudniejsze projekty spawalnicze.

Usługi spawalnicze – BJB Services

BJB Services to jedna z czołowych firm w Polsce, zajmująca się outsourcingiem spawaczy. Doświadczeni specjaliści świadczą usługi dla różnych gałęzi przemysłu i branży. Najczęściej są to gazownie, elektrownie, stocznie, spalarnie, przepompownie, a także fabryki spożywcze, papiernicze, chemiczne.

Dzięki odpowiednim kwalifikacjom i wiedzy, fachowcy BJB Services są w stanie zrealizować różne projekty spawalnicze na najwyższym poziomie. Zajmują się obróbką i cięciem takich materiałów, jak:

  • stal kotłowa,
  • stal nierdzewna,
  • stal duplex,
  • stal superduplex,
  • aluminium.

Spawają również konstrukcje offshore, kadłuby statków, rurociągi, zbiorniki. W zależności od rodzaju zlecenia, specjaliści stosują podczas pracy metodę TIG lub MIG/MAG.

Profesjonalna kadra pracownicza w BJB Services

Specjaliści zatrudnieni w firmie BJB Services posiadają niezbędne kwalifikacje zawodowe, które potwierdzają liczne referencje i certyfikaty. Dzięki dobrej znajomości zawodu i obowiązujących norm bezpieczeństwa, są w stanie szybko i bezproblemowo zrealizować różne projekty spawalnicze. Doskonale radzą sobie z wyzwaniami i wszelkimi trudnościami, które mogą napotkać podczas wykonywanej pracy.

Co jeszcze wyróżnia pracowników BJB Services? Fachowcy są solidni, dokładni i terminowi. Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem i profesjonalizmem. W swobodny sposób komunikują się w języku angielskim. Pracują z dokumentacją techniczną, dokumentacją izometryczną 3D i diagramami. Ponadto wszystkie wykonane przez nich spoiny przechodzą pozytywnie następujące badania: UT, USG, magnetyczne MT oraz prześwietlenia X-Ray.

Spawacze w BJB Services

Firmy, które potrzebują pracowników do realizacji projektów spawalniczych, mogą skorzystać z usług takich specjalistów BJB Services, jak:

  • 135 – zajmują się spawaniem elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych,
  • 136 – do ich zadań należy spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym,
  • 138 – specjalizują się w spawaniu łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym,
  • 141 – trudnią się spawaniem nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych.

Fachowcy przeprowadzają również szereg prac montażowych konstrukcji stalowych i offshore oraz systemów przemysłowych i rurociągowych. Wykonują prefabrykaty, obrabiają rury, instalują rurociągi, a także przeprowadzają próby ciśnieniowe.

Dlaczego warto zlecić realizację projektów spawalniczych specjalistom BJB Services?

Skorzystanie z usług firmy zewnętrznej to nie tylko oszczędność pieniędzy, lecz także czasu związanego z poszukiwaniami odpowiednich specjalistów. Współpraca z BJB Services to możliwość szybkiego i efektywnego znalezienia doświadczonych spawaczy w liczbie dostosowanej do potrzeb przedsiębiorstwa, konkretnego zlecenia i zakresu prac.

Decydując się na wynajęcie profesjonalnego zespołu zajmującego się spawaniem, nie trzeba się martwić o zakwaterowanie, dojazdy na miejsce realizowanego zlecenia i żadne formalności, takie jak wiza czy legalizacja zatrudnienia. BBJ Services zapewnia również swoim pracownikom uniformy, specjalistyczne narzędzia i inne akcesoria niezbędne w trakcie pracy.