pl

26.10.2021

Spawacze 135, 136, 138, 131 – Outsourcing

Realizacja wielu kontraktów wymaga wsparcia spawaczy i monterów mających różne umiejętności, między innymi spawaczy 135, 136, 138, 131. Większość firm  i zakładów nie dysponuje tego typu zasobami ‒ w takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest outsourcing usług spawalniczych. Jakie zalety związane są z outsourcingiem? Czym zajmują się spawacze 135, 136, 138, 131? Zachęcamy do lektury!

Outsourcing usług spawalniczych ‒ zalety

Outsourcing usług spawalniczych to rozwiązanie, na które coraz częściej decydują się fabryki, elektrownie, stocznie, papiernie, gazownie czy zakłady produkcyjne.  Wsparcie brygady, która zajmie się spawaniem stali czarnej, nierdzewnej, duplex, superduplex, kotłowej czy aluminium oraz fachowców, którzy przeprowadzą montaż rurociągów przemysłowych, usprawni, a w wielu przypadkach umożliwi realizację inwestycji.

Co więcej, porządna firma outsourcingowa zadba o kompleksową obsługę, dzięki czemu inwestor o nic nie będzie musiał się martwić.

Jakie jeszcze zalety ma outsourcing usług spawalniczych?

  • możliwość dostosowania wielkości brygady do danego zlecenia
  • redukcja kosztów
  • oszczędność czasu
  • brak zmartwień o kwatery dla pracowników czy załatwianie formalności ‒ wszystkim zajmuje się firma outsourcingowa
  • porządna firmy outsorsingowa to gwarancja wysokiej jakości usług, pewność, że każda z prac wykonana będzie z największą starannością.

Spawacze 135, 136, 138, 131

W czym specjalizują się spawacze 135,136,138,131? Poniżej informacje na ten temat.

  • 135 ‒ spawanie łukowe drutem elektrodowym litym w osłonie gazu aktywnego
  • 136 ‒ spawanie drutem elektrodowym proszkowym o rdzeniu topnikowym
  • 138 ‒ spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym ze rdzeniem metalicznym
  • 131 ‒ spawanie łukowe w osłonie gazu obojętnego elektrodą wolframową.

Outsourcing spawaczy w BJB Services

BJB Services zapewniamy obsługę sprawczy 135, 136, 138, 131. Zatrudniamy spawaczy i monterów z Bangladeszu, Indii, Filipin i Wietnamu. Sami przeprowadzamy rekrutację, pomagamy z finalizacji formalności, między innymi w legalizacji zatrudnienia, organizujemy treningi doszkalające. Zapewniamy pomoc brygad o różnej wielkości.

Pracujemy w elektrowniach, elektrociepłowniach, gazowniach, przepompowniach, spalarniach, stoczniach, fabrykach papierniczych, chemicznych i spożywczych oraz  w zakładach produkcyjnych na terenie całej Polski.

Podsumowanie

Outsourcing usług spawalniczych to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej firm. Wsparcie spawaczy 135, 136, 138, 141 umożliwia realizację wielu kontraktów w elektrowniach, elektrociepłowniach czy stoczniach. Decydując się na takie usługi, warto wybrać firmę outsourcingową, która działa na rynku od lat i ma na koncie wiele realizacji.