pl

01.12.2021

Spawacze z Indii z BJB Services

Outsourcing usług spawalniczych jest bardzo powszechnym rozwiązaniem. Firmy i zakłady o różnej specyfice działania często zlecają prace związane z prefabrykacją i spawaniem różnych konstrukcji podmiotom zewnętrznym. Tutaj coraz bardziej doceniana jest praca spawaczy z Indii.

Dlaczego warto postawić na outsourcing spawaczy z Indii? Poniżej garść informacji na ten temat. Zachęcamy do lektury!

Outsourcing usług spawalniczych

Jak już wspomnieliśmy powyżej, spawacze z Indii są coraz bardziej doceniani. Zarówno elektrownie, jak i elektrociepłownie, spalarnie, stocznie, hurtownie zdają się na pomoc spawaczy 135, 136, 131, 138, monterów i innych specjalistów pochodzących ze wspomnianego kraju.

Spawacze z Indii zajmują się spawaniem stali kotłowej, nierdzewnej, duplex, superduplex, czarnej, prefabrykacją konstrukcji, montażem rurociągów, pracami podwykonawczymi.

Tacy pracownicy bez problemów komunikują się w języku angielskim, rozumieją dokumentację techniczną i izometryczną 3D oraz diagramy, mają odpowiednie umiejętności.

Prace wykonane są sprawnie i spełniają wszelkie standardy jakości, bez problemu przechodzą badania nieniszczące, na przykład prześwietlenia X-Ray.

Outsourcing spawaczy z Indii ‒ dlaczego warto?

Outsourcing spawaczy związany jest z wieloma zaletami. Jakimi? Przede wszystkim inwestor ma zapewnioną obsługę specjalistów doskonale znających się na spawaniu oraz montowaniu rurociągów przemysłowych. Wśród innych plusów wymienić możemy takie, jak:

  • korzystanie z zasobów, którymi firma nie dysponuje
  • brak zmartwień o ubrania oraz środki ochrony osobistej  dla pracowników
  • brak zmartwień związanych z zapewnieniem specjalistycznego sprzętu oraz jego serwisem
  • oszczędność czasu i energii
  • kwestiami formalnymi, związanymi z wizą, legalizacją zatrudnienia zajmuje się firma outsourcingowa, a to duże odciążenie dla inwestora
  • porządna firma outsourcingowa zapewnia także kwatery i organizuje przejazdy dla spawaczy

Jak widać, zalet jest naprawdę dużo. Warto więc postawić na pomoc firmy outsourcingowej i zyskać spokój.

Podsumowanie

Spawacze i monterzy z Indii to pracownicy, którzy są coraz bardziej doceniani. Skorzystanie z outsourcingu usług specjalistów z Indii to pewność, że prace będą wykonane terminowo, a ich efekty spełnią najwyższe standardy. To również brak zmartwień o kwestie formalne, ubrania dla pracowników, kwatery czy dojazdy.