pl

31.08.2022

Wynajem monterów z Azji z BJB Services

Zlecenie usług monterskich firmie z zewnątrz to świetne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej firm działających w branży przemysłowej czy budowlanej.

Outsourcing umożliwia korzystanie z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanych pracowników, bez konieczności tworzenia nowych stanowisk pracy i ich zatrudniania. W ostatnim czasie coraz częściej poszukuje się doświadczonych monterów z Azji, którzy świadczą usługi najwyższej jakości. Jedną z firm zajmujących się outsourcingiem zawodowych monterów jest BJB Services.

BJB Services – outsourcing monterów z Azji

BJB Services to jedna z najlepszych firm na rynku specjalizująca się w wynajmowaniu monterów z Azji. Fachowcy posiadają niezbędne umiejętności i wiedzę, dzięki czemu poradzą sobie z każdym zleceniem, nawet tym najbardziej wymagającym. Ich szerokie kwalifikacje zawodowe potwierdzają liczne referencje i certyfikaty.

Monterzy z Azji zajmują się:

  • montażem systemów rurociągowych i przemysłowych,
  • montażem konstrukcji stalowych,
  • montażem konstrukcji offshore,
  • montażem na podstawie dokumentacji technicznej.

Fachowcy z Azji komunikują się swobodnie w języku angielskim. Pracują z dokumentacją izometryczną 3D i diagramami. Znają również podstawowe procedury i normy bezpieczeństwa, dzięki czemu realizacja wszystkich zleceń przebiega bezproblemowo, sprawnie i na najwyższym poziomie.

Wynajem monterów z Azji – dlaczego warto zdecydować się na outsourcing?

Wynajem profesjonalnych monterów z Azji to oszczędność czasu, ponieważ przedsiębiorca nie musi poszukiwać samodzielnie kadry pracowniczej. To również zminimalizowanie kosztów związanych z prowadzeniem działalności.

Nie trzeba tworzyć nowych miejsc pracy oraz kupować niezbędnego wyposażenia. W zależności od aktualnych potrzeb firmy czy realizowanego zlecenia, BJB Services zapewnia określoną liczbę monterów. Zespół może być złożony z kilku, a nawet kilkunastu specjalistów.

Kolejną zaletą outsourcingu monterów z Azji jest załatwianie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem czy pobytem fachowców w Polsce przez BJB Services.

Przedsiębiorca nie musi się zatem martwić o żadne formalności, takie jak legalizacja pracy, zakwaterowanie czy dojazd na miejsce realizacji zlecenia. Ponadto BJB Services wyposaża monterów w potrzebne narzędzia, akcesoria czy strój roboczy.

Wynajem monterów z Azji z BJB Services – podsumowanie

Mimo że zainteresowanie usługami monterskimi w branży przemysłowej czy budowlanej stale wzrasta, zawód ten jest jednym z deficytowych w Polsce. Z tego powodu warto skorzystać z outsourcingu.

Podejmując współpracę z BJB Services, przedsiębiorca nie musi się martwić o legalizację zatrudnienia pracowników z Azji czy o ich dojazd na miejsce pracy. Dzięki wykwalifikowanej kadrze monterów, wszystkie prace będą zrealizowane w terminie, z dbałością o szczegóły.