pl

21.02.2022

Wynajem spawaczy w BJB Services

Obecnie wiele firm działających w branży budowlanej czy przemysłowej poszukuje wykwalifikowanych spawaczy, którzy nie tylko posiadają niezbędne umiejętności w tym zakresie, lecz także znają podstawowe procedury spawalnicze i obowiązujące normy bezpieczeństwa. Mimo zauważalnego wzrostu zainteresowania takimi usługami, na rynku nadal można zaobserwować deficyt zawodowych spawaczy. W takiej sytuacji warto zdecydować się na wynajęcie fachowców z Azji w BJB Services. Jakie są zalety outsourcingu?

Profesjonalni spawacze w BJB Services

Jedną z firm oferujących usługę outsourcingu spawaczy jest BJB Services. Ekipę pracowniczą tworzą wykwalifikowani specjaliści, mogący się pochwalić szerokimi kwalifikacjami zawodowymi udokumentowanymi certyfikatami. Ich umiejętności, doświadczenie i wiedza gwarantują wysoką jakość realizowanych zleceń, takich jak spawanie stali nierdzewnej, kadłubów statków czy konstrukcji offshore. Co jeszcze wyróżnia fachowców z Azji? Solidność, skuteczność i terminowość. Wykonane przez nich spoiny przechodzą szereg pozytywnych badań, m.in. magnetyczne MT, USG czy prześwietlenia X-Ray.

BJB Services oferuje usługi spawaczy:

  • 135 – ich specjalizacją jest spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych,
  • 136 – zajmują się spawaniem łukowym w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym,
  • 138 – spawają łukowo w osłonie gazu aktywnego drutem proszkowym z rdzeniem metalicznym,
  • 141 – trudnią się spawaniem nietopliwą elektrodą wolframową w osłonie gazów obojętnych.

Ponadto wszyscy pracownicy komunikują się swobodnie w języku angielskim, pracują z dokumentacją techniczną, izometryczną 3D i diagramami

Wynajem spawaczy w BJB Services – zalety

Wynajem spawaczy z odpowiednimi kwalifikacjami ma wiele zalet, nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z tego rozwiązania. Fachowcy zajmują się spawaniem:

  • zbiorników,
  • kadłubów statków,
  • różnego rodzaju konstrukcji,
  • stali kotłowej, czarnej, nierdzewnej, duplex, superduplex,
  • aluminium.

Przeprowadzają również różnego rodzaju prace montażowe konstrukcji stalowych, offshore oraz systemów przemysłowych i rurociągowych.

Skorzystanie z outsourcingu spawaczy to oszczędność czasu i kosztów związanych z rekrutacją odpowiednich pracowników. Dzięki BJB Services można skrócić do minimum proces poszukiwania fachowców, jednocześnie mając możliwość dostosowania ich liczby do zakresu prac, potrzeb firmy czy specyfiki działalności.

Wynajmując ekipę pracowniczą zajmującą się spawaniem, nie trzeba się również martwić o żadne formalności (wiza, legalizacja zatrudnienia), zakwaterowanie, dojazdy na miejsce pracy, specjalistyczne narzędzia, uniform i inne niezbędne akcesoria. Wszystkim zajmuje się BJB Services.