pl

BJB Services wykonuje specjalistyczne usługi montażu i spawania dla przemysłu stoczniowego, offshore, paliwowo-energetycznego, chemicznego, spożywczego, papierniczego, automotive oraz innych, w których wymagany jest montaż i spawanie stali i aluminium.

Nasza oferta

Potrzebujesz pomocy? W BJBServices oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze

✓ 40 spawaczy i 30 monterów do Twojej dyspozycji,

✓ Wygodny outsourcing spawaczy,

✓ Pełna dokumentacja techniczna i izometryczna 3D,

✓ Pomoc przy projektach budowalnych i realizacji inwestycji,

✓ Spawanie metodami: 135, 136, 138, 141,

✓ Doświadczona kadra z certyfikatami takimi jak TÜV.

Szybki kontakt

Bartosz Borkowski | Managing Director

+48 721 071 356 borkowski@bjbservices.eu

Zostaw kontakt, oddzwonimy

    Zlecenia wykonujemy na dwa sposoby:

    Wykonanie projektu kompleksowo. Wykonanie zlecenia w całości na podstawie przedstawionej dokumentacji i uzgodnionych warunków umowy.

    Na zasadzie Outsourcingu Pracowniczego – wynajmu pracowników. W odpowiedzi na ustalone z Państwem potrzeby dostarczamy pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami. Rozliczenie następuje na podstawie rozliczenia miesięcznego według uzgodnionej ceny jednostkowej i np. liczby przepracowanych godzin.

    Sprawdź nasze dodatkowe usługi:

    Usługi legalizacji pracy i pobytu – nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w zdobywaniu pracowników zza granicy sprawiły, że dziś BJB Services to nie tylko eksperci z zakresu realizacji usług dla przemysłu, ale także eksperci wwykonaniu usług legalizacji pobytu i pracy. Naszym klientom oferujemy usługi pozwalającena uzyskanie przez pracowników niezbędnych pozwoleń i dokumentów do przebywania i pracyw Polsce i na terenie Unii Europejskiej, a pracodawcom dające bezpieczeństwo i komfort zatrudnienia.